Sekcje SWFiR


Sekcje sportowo-rekreacyjne

i zajęcia do wyboru w roku akademickim 2020/2021
Semestr  letni

L.p.

Nazwa sekcji

Prowadzący

Miejsce

Dzień i godzina

   

SEKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

   

1

Piłka siatkowa K I

dr G.Bobula

Zelwerowicza 8c

Pn. 19.00-20.30

Śr.19.00-20.30

Czw.19.00-20.30

   

2

Piłka siatkowa M I

dr W. Bajorek

Zelwerowicza 8c

Pn.20.30-22.00

Śr. 20.30-22.00

Pt. 20.30-22.00

   

3

Koszykówka K

mgr A. Barć

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Pn.19.00-20.30

Śr.17.30-19.00

   

4

Koszykówka M I

mgr J. Krawczyk

Kasprowicza

Kasprowicza

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

   

5

Piłka nożna M

mgr W. Gołda

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Pn.20.30-22.00

Śr.19.00-20.30

   

6

Futsal  M

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Kasprowicza

Pn. 20.30 - 22.00

Śr. 19.00-20.30

   

7

Lekkoatletyka K i M

dr L. Lassota

Stadion UR Resovia

kontakt z prowadzącym

   

8

Brydż sportowy

mgr A. Maryniak [email protected]

 

 

 

 

   

9

Szachy

mgr A. Maryniak

[email protected]

 

 

 

   

10

Pływanie K i M

mgr F. Peliszko

ROSiR

Śr. 18.30-19.30

   

11

Rugby M

mgr Ł. Godek

Street Park Workout

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

   

12

Piłka ręczna M

mgr S. Pelc

Zelwerowicza 8b

Wt. 19.00-20.30

Pt.19.00-20.30

   

13

Wspinaczka K i M

 

mgr A. Mach

Kasprowicza

Wt.19.00-20.30

Czw 17.15-19.00

   

14

Futsal K

 

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Pn. 19.00- 20.30

   

15

Piłka ręczna K

 

mgr A. Pelc

Zelwerowicza 8b

Wt. 20.30-22.00

 

16

Badminton

dr M. Sarna

 

kontakt z prowadzącym

 

17

Ergometr

dr M. Szczudło

Ćwiklińskiej 2

Śr. 10.00-11.30

 

18

Kolarstwo

mgr F. Peliszko

 

SEMESTR LETNI

 

19

Tenis stołowy

mgr S. Pomianek

Ćwiklińskiej 2

kontakt z prowadzącym

 

 

Zajęcia do wyboru w roku akademickim 2020/2021  

       Semestr letni

 

 

ZAJĘCIA DO WYBORU

Kajakarstwo

dr M. Szczudło

 

Lisia Góra

Wtorek 13:00

Kulturystyka

dr M. Szczudło

 

Ćwiklińskiej

Wtorek 11.30-13.00

Przygotowanie fizyczne do służb mundurowych

mgr A. Mach

Zajęcia terenowe

[email protected]

Survival

mgr A. Mach

 

Zajęcia terenowe

[email protected]

Tenis stołowy

mgr S. Pomianek

 

Zalesie

Śr. 13:00-14:30

Tenis ziemny

mgr S. Pomianek

 

Kontakt z prowadzącym

Turystyczna „Watra”

mgr J. Smulski

Wydz. Ped. Art.

Ks. Jałowego Bursa

Kontakt z prowadzącym

Wspinaczka

mgr A. Mach

 

Kasprowicza

[email protected]