Sekcje SWFiR


Sekcje sportowo-rekreacyjne

i zajęcia do wyboru w roku akademickim 2020/2021
Semestr  zimowy

L.p.

Nazwa sekcji

Prowadzący

Miejsce

Dzień i godzina

   

SEKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

   

1

Piłka siatkowa K I

dr G.Bobula

Zelwerowicza 8c

Pn. 19.00-20.30

Śr.20.30-22.00

Czw.20.30-22.00

   

2

Piłka siatkowa M I

dr W. Bajorek

Zelwerowicza 8c

Pn.17.30-19.00

Śr. 17.30-19.00

Pt. 17.30-19.00

   

3

Koszykówka K

mgr A. Barć

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

   

4

Koszykówka M I

mgr J. Krawczyk

Kasprowicza

Kasprowicza

Wt. 17.30-19.00

Czw. 19.00-20.30

   

5

Piłka nożna M

mgr W. Gołda

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Pn.20.30-22.00

Śr.19.00-20.30

   

6

Futsal  M

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Kasprowicza

Pn. 20.30 - 22.00

Śr. 19.00-20.30

   

7

Lekkoatletyka K i M

dr L. Lassota

Stadion UR Resovia

 

   

8

Brydż sportowy

mgr A. Maryniak [email protected]

 

 

 

 

   

9

Szachy

mgr A. Maryniak

[email protected]

 

 

 

   

10

Pływanie K i M

mgr Z. Sarna

ROSiR

Śr. 18.30-19.30

   

11

Rugby M

mgr Ł. Godek

Street Park Workout

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

   

12

Piłka ręczna M

mgr S. Pelc

Zelwerowicza 8b

Wt. 17.00-18.30

Śr. 15.45-17.15

   

13

Wspinaczka K i M

 

mgr A. Mach

Kasprowicza

Wt.19.00-20.30

Czw 17.15-19.00

   

14

Futsal K

 

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Pn. 19.00- 20.30

   

15

Piłka ręczna K

 

mgr A. Pelc

Zelwerowicza 8b

Wt. 17.00-18.30

 

16

Badminton

mgr M. Sarna

 

kontakt z prowadzącym

 

17

Ergometr

dr M. Szczudło

Ćwiklińskiej 2

Śr. 10.00-11.30

 

18

Kolarstwo

mgr F. Peliszko

 

SEMESTR LETNI

 

19

Narciarstwo 

mgr T. Świątek

wyjazdy terenowe, obóz

kontakt z prowadzącym

 

20

Tenis stołowy

mgr S. Pomianek

Ćwiklińskiej 2

kontakt z prowadzącym

 




 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DO WYBORU

Body and mind

mgr A. Jabłecka

 

Ćwiklińskiej

Cz. 13:00-14:30

Fitness

mgr S. Pomianek

 

Zalesie

Kontakt z prowadzącym

Golf

mgr A. Ragan

 

Ćwiklińskiej

SEMESTR LETNI

Jazda konna

mgr A. Jabłecka

504 291 886

Zajęcia terenowe

SEMESTR LETNI

Kajakarstwo

dr M. Szczudło

 

Lisia Góra

SEMESTR LETNI

Kulturystyka

dr M. Szczudło

 

Ćwiklińskiej

Wt. 11.30-13.00

Nordic -  walking

mgr A. Mach

 

Ćwiklińskiej

[email protected]

Przygotowanie do narciarstwa  K i M

mgr T. Świątek

Wyjazdy terenowe i obóz programowy

Kontakt z prowadzącym

Przygotowanie fizyczne do służb mundurowych

mgr A. Mach

Zajęcia terenowe

[email protected]

Survival

mgr A. Mach

 

Zajęcia terenowe

[email protected]

Taniec ( Belly Dance)

mgr O. Kostoń-Vailo

 

Ćwiklińskiej

Pon. 16:00-17:30

Taniec nowoczesny

mgr O. Kostoń-Vailo

 

Ćwiklińskiej

Pon. 16:00-17:30

Taniec współczesny

mgr M. Mucha

 

Zalesie

Śr. 10:00-11:30

Tenis stołowy

mgr S. Pomianek

 

Zalesie

Śr. 13:00-14:30

Tenis ziemny

mgr S. Pomianek

 

SEMESTR LETNI

Turystyczna „Watra”

mgr J. Smulski

Wydz. Ped. Art.

Ks. Jałowego Bursa

Kontakt z prowadzącym

Wspinaczka

mgr A. Mach

 

Kasprowicza

Śr. 17.30-19.00

Yoga

mgr A. Jabłecka

 

Ćwiklińskiej

Cz.13:00-14:14:30