W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku.

VIII Międzyuczelniany Świąteczny Turniej Szachowy

Z A P R O S Z E N I E !!!

Sekcja Szachowa Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji UR, Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów UR i Samorządem Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Podkarpackim Związkiem Szachowym zapraszają studentów, absolwentów i pracowników uczelni wyższych miasta Rzeszowa i Podkarpacia, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz czołowych szachistów Rzeszowa, na VIII Międzyuczelniany Świąteczny Turniej Szachowy pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwestra Czopka.

W/w turniej organizujemy, 19 grudnia (czwartek) 2019 r., w Sali Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. T. Rejtana 16 C  budynek A1, o godzinie 17.30

Sędzią głównym turnieju jest pan mgr inż. Maciej Woźniak, a rozgrywane zawody będą w Systemie Szwajcarskim P-15 ( 7 rund).

Organizatorzy przewidują klasyfikację w siedmiu kategoriach rozgrywkowych.

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje opiekun Sekcji Szachowej KU AZS UR pan Adam Maryniak do 17 grudnia (wtorek) br., ( tylko na e-mail lub sms-em).

Opiekun Sekcji Szachowej KU AZS UR

mgr Adam Maryniak