W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku.

VII Noworoczny wyjazd Narciarsko - Snowboardowy, Turystyczny i Wypoczynkowy Uniwersytetu Rzeszowskiego - "Krynica 2020"

VII Noworoczny wyjazd Narciarsko - Snowboardowy, Turystyczny

i Wypoczynkowy Uniwersytetu Rzeszowskiego -  "Krynica 2020"

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Samorząd Studentów UR oraz Studium WF i Rekreacji UR przy współudziale MAXISPORT Szkoły Aktywnego Wypoczynku w Rzeszowie zapraszają na:

VII Noworoczny wyjazd Narciarsko - Snowboardowy, Turystyczny i Wypoczynkowy do Krynicy dla studentów, absolwentów i pracowników UR i ich rodzin oraz Sympatyków Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów UR, który odbędzie się w dniach 3 - 6 stycznia 2020 r. w OSW "Hajduczek" w Krynicy.

Podczas trwania w/w wyjazdu organizujemy:

III Zawody w Slalomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które odbędą się -

5 stycznia ( niedziela ) 2020 r. o godzinie 10.00 na Stoku Stacji Narciarskiej TYLICZ SKI

Koszt wyjazdu: 490 zł. (osoby dorosłe), 460 zł. ( dzieci do lat 10-ciu )

Dzieci do lat 3 - bezpłatnie).

Wyjazd autokaru z parkingu UR al. T. Rejtana 16 C 3 stycznia 2020 r. o godz.6.30

(Jadący własnym środkiem transportu wpłacają 20 zł mniej od osoby).

Szkolenie narciarskie, snowboardowe dla początkujących i średniozaawansowanych prowadzone będzie przez instruktorów Studium WF i Rekreacji UR i Maxisportu na stokach Tylicza i Krynicy oraz nauki jazdy na łyżwach, na miejskim lodowisku.

Istnieje możliwość wypożyczenia nart, snowboardu i łyżew po atrakcyjnych cenach w wypożyczalniach,przy stoku w Tyliczu i Krynicy oraz lodowisku miejskim.

Codziennie w godz.18.00 - 22.00 zajęcia świetlicowe z dziećmi będą prowadzić wykwalifikowani animatorzy czasu wolnego!!!

WAŻNE!!! Przed wpłatą na w/w wyjazd należy się obowiązkowo skontaktować z mgr Adamem Maryniakiem, koordynatorem ds. sportu i rekreacji w Stowarzyszeniu SiA UR (dotyczy: zakwaterowania/pokoje, wyżywienia, transportu, szkolenia i animacji dla dzieci). Tel. 501 045 646 e-mail:[email protected]

Wpłaty dokonywać na konto:

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów UR ul. Cicha 4, Rzeszów 35 - 326

Numer konta bankowego: 51 8642 1126 2012 1124 7588 0004 z dopiskiem "KRYNICA 2020"