W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku.

Spotkanie kończące rok akademicki 2020/2021

Wczoraj ( 29 czerwca 2021 r.), z wielką przyjemnością i satysfakcją odbierałem dwa listy gratulacyjne dla moich szachistów i brydżystów, od pani Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. Elżbiety Rokosz, prof. UR za ostatnie wyniki i osiągnięcia, studentów i pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego. Spotkanie miało miejsce w Rzeszowskiej Akademii Gier Logicznych "Talent Raglot". A tym samym, zakończyliśmy rok akademicki 2020 /2021 zdalnie i realnie. Dziękuję bardzo Władzom Uczelni za wspomaganie finansowe obu tych sekcji i Klubowi Uczelnianemu AZS za pomoc organizacyjną w AMP i AMWP, oraz sponsorom Sekcji Szachowej i Brydża Sportowego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego, SM Energetyk w Rzeszowie, Zarządowi na czele z Panią Prezes Katarzyną Marszałek, Dyrektorowi Firmy Ziaja.pl Marcinowi Fruga oraz wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju i obecnej pozycji obu tych sekcji na Podkarpaciu i arenie ogólnopolskiej.
mgr Adam Maryniak

Opiekun Sekcji Szachowej i Brydża Sportowego