W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku.

IX Memoriał im. Dominika Jakubowskiego w koszykówce mężczyzn

Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na organizowany w dniach 12 i 13 grudnia 2019 roku IX Memoriał im. Dominika Jakubowskiego w koszykówce. Zawody odbędą się tradycyjnie w hali sportowej UR przy ul. Kasprowicza 1.

Główną ideą zawodów jest upamiętnienie Dominika Jakubowskiego – studenta UR oraz członka AZS UR i reprezentanta tej uczelni. Impreza oprócz samej idei memoriału ma na celu także integrację rzeszowskiego środowiska miłośników koszykówki począwszy od zwykłych pasjonatów a skończywszy na zawodnikach młodego pokolenia czynnie uprawiających koszykówkę zarówno w klubach zawodowych jak i uczelnianych.

W turnieju udział wezmą następujące drużyny:
AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKI
KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA
PRZYJACIELE DOMINIKA
ABSOLWENCI UR

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Rzeszowa – Tadeusz Ferenc.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki w czwartek i piątek do hali przy ul. Kasprowicza 1.

PLAKAT 2019.jpg [127.20 KB]