Filtruj wyniki

Projekt realizowany będzie przez Uniwersytet Rzeszowski z 9 partnerami z Włoch, Szwecji, Hiszpanii, Niemic, Francji i Belgii. Liderem projektu jest Uniwersytet Florencki.

W dniach 17-19 listopada 2022r. w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się III Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pt.: „Jesień Immunologiczna”, w której wzięło udział ponad 100 osób reprezentujących różne jednostki naukowe z całego kraju i z zagranicy.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności podstawowych poprzez podniesienie sprawności językowej uczestników projektu do poziomu umożliwiającego komunikację w języku polskim.

28 -29 listopada w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa odbył się organizowany przez KNH Środkowoeuropejski Kongres Historii Gospodarczej. To unikatowe w skali regionu wydarzenie łączące naukowców z różnych krajów i dziedzin nauk.

29 listopada Ambasador Rwandy, prof. Anastase Shyaka spotkał się ze studentami i władzami uczelni.

Ponad 130 wydarzeń, 15 uniwersytetów i tysiące uczestników w Polsce i za granicą. Tak w liczbach wyglądała ogólnopolska Noc Anglistów 2022. Wśród organizatorów tej imprezy był Uniwersytet Rzeszowski.

W dniach 25–27 listopada 2022 r. w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym. Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz Klub Uczelniany AZS UR

W poniedziałek i wtorek 28 i 29 listopada w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się organizowany przez Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego Środkowoeuropejski Kongres Historii Gospodarczej.

Wydarzenie miało na celu przybliżenie teoretycznych oraz praktycznych aspektów działalności NBP w takich obszarach badawczych jak: statystyka, ekonomia, finanse i prawo.

Już niebawem odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego pt. „Jakość w ochronie zdrowia”, na którą serdecznie zaprasza Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów.

11 listopada 2022 roku, w Auli Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się wyjątkowy koncert, którym podkarpaccy artyści uczcili 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie oraz Pracownicy ISP KNH UR zapraszają na finisaż wystawy #ISP' 25