WYCZYŚĆ FILTR

Kurs języka polskiego i cykl szkoleń dla obywateli Ukrainy

01.12.2022

Celem projektu jest podniesienie umiejętności podstawowych poprzez podniesienie sprawności językowej uczestników projektu do poziomu umożliwiającego komunikację w języku polskim.

zobacz więcej o: Kurs języka polskiego i cykl szkoleń dla obywateli Ukrainy

Wizyta Ambasadora Rwandy w Uniwersytecie Rzeszowskim

30.11.2022

29 listopada Ambasador Rwandy, prof. Anastase Shyaka spotkał się ze studentami i władzami uczelni.

zobacz więcej o: Wizyta Ambasadora Rwandy w Uniwersytecie Rzeszowskim

Uniwersytet Rzeszowski po raz drugi wśród organizatorów Nocy Anglistów

29.11.2022

Ponad 130 wydarzeń, 15 uniwersytetów i tysiące uczestników w Polsce i za granicą. Tak w liczbach wyglądała ogólnopolska Noc Anglistów 2022. Wśród organizatorów tej imprezy był Uniwersytet Rzeszowski.

zobacz więcej o: Uniwersytet Rzeszowski po raz drugi wśród organizatorów Nocy Anglistów

Integracyjne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym

28.11.2022

W dniach 25-27 listopada 2022 r. w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym. Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz Klub Uczelniany AZS UR

zobacz więcej o: Integracyjne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym

25.11.2022

W poniedziałek i wtorek 28 i 29 listopada w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się organizowany przez Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego Środkowoeuropejski Kongres Historii Gospodarczej.

zobacz więcej o: Środkowoeuropejski Kongres Historii Gospodarczej - wybitni naukowcy przyjadą do Rzeszowa na zaproszenie Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Konferencja naukowa nt. „Wyzwania dla gospodarki w niestabilnym otoczeniu”

23.11.2022

Wydarzenie miało na celu przybliżenie teoretycznych oraz praktycznych aspektów działalności NBP w takich obszarach badawczych jak: statystyka, ekonomia, finanse i prawo.

zobacz więcej o: Konferencja naukowa nt. „Wyzwania dla gospodarki w niestabilnym otoczeniu”

22.11.2022

Już niebawem odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego pt. „Jakość w ochronie zdrowia”, na którą serdecznie zaprasza Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów.

zobacz więcej o: VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego ,,Jakość w ochronie zdrowia”

Koncert „Legenda o żołnierzu polskim” z okazji Narodowego Święta Niepodległości

18.11.2022

11 listopada 2022 roku, w Auli Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się wyjątkowy koncert, którym podkarpaccy artyści uczcili 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

zobacz więcej o: Koncert „Legenda o żołnierzu polskim” z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Zaproszenie na finisaż wystawy #ISP' 25

18.11.2022

Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie oraz Pracownicy ISP KNH UR zapraszają na finisaż wystawy #ISP' 25

zobacz więcej o: Zaproszenie na finisaż wystawy #ISP' 25

Wystawa Interaktywna Eksploratorium

16.11.2022

Wystawa Interaktywna Eksploratorium to wydarzenie skierowane dla uczniów szkół podstawowych. Na wystawie znajdują się eksponaty z zakresu matematyki, techniki, biologii i chemii.

zobacz więcej o: Wystawa Interaktywna Eksploratorium

15.11.2022

zobacz więcej o: Uniwersytet Rzeszowski otrzymał certyfikat EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2022 w kategorii Nauka za projekt RID

15.11.2022

Celem konkursu MINIATURA było wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania założeń projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach NCN lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych.

zobacz więcej o: Konkurs MINIATURA 6 rozstrzygnięty, wśród laureatów dwóch naukowców z Uniwersytetu Rzeszowskiego

NOC ANGLISTÓW już 25 listopada w Katedrze Anglistyki na UR

10.11.2022

25 listopada 2022 (piątek) Katedra Anglistyki UR już po raz drugi weźmie udział w ogólnopolskim wydarzeniu jakim jest NOC ANGLISTÓW, która w tym roku połączy 15 uniwersytetów z całej Polski.

zobacz więcej o: NOC ANGLISTÓW już 25 listopada w Katedrze Anglistyki na UR