WYCZYŚĆ FILTR

25.11.2022

Nagrodzona monografia Janusza Polaczka prezentuje osobę i legendę księcia Józefa Poniatowskiego w sposób wielostronny, z uwzględnieniem nie tylko dzieł sztuki poświęconych temu wybitnemu bohaterowi, ale także kontekstów polityki, kultury i literatury.

zobacz więcej o: Nagroda dla Wydawnictwa UR za książkę dra Janusza Polaczka na Targach Książki Historycznej w Warszawie

15.11.2022

zobacz więcej o: Uniwersytet Rzeszowski otrzymał certyfikat EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2022 w kategorii Nauka za projekt RID

15.11.2022

Celem konkursu MINIATURA było wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania założeń projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach NCN lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych.

zobacz więcej o: Konkurs MINIATURA 6 rozstrzygnięty, wśród laureatów dwóch naukowców z Uniwersytetu Rzeszowskiego