Filtruj wyniki

Zaproszenie na otwarcie wystawy -Marcin Białas. "Pokój z widokiem na Rzeszów ", 15 grudnia 2022, godz. 13:00, Galeria Instytutu Sztuk Pięknych UR, im. prof. Włodzimierza Kotkowskiego, Rzeszów, al. mjr. W. Kopisto 2a

Zaproszenie na wystawę poplenerową prac studentów polskich uczelni artystycznych pt. Ignacy Łukasiewicz Śladami wielkiej naftowej cywilizacji. Otwarcie 6.12.2023 r., godz. 17:00 Galeria Instytutu Sztuk Pięknych im. prof. W. Kotkowskiego Rzeszów, al. mjr. W Kopisto2a

Ponad 130 wydarzeń, 15 uniwersytetów i tysiące uczestników w Polsce i za granicą. Tak w liczbach wyglądała ogólnopolska Noc Anglistów 2022. Wśród organizatorów tej imprezy był Uniwersytet Rzeszowski.

W poniedziałek i wtorek 28 i 29 listopada w Zielonym Kompleksie Dwór Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się organizowany przez Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego Środkowoeuropejski Kongres Historii Gospodarczej.

Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie oraz Pracownicy ISP KNH UR zapraszają na finisaż wystawy #ISP' 25

Zaproszenie na otwarcie wystawy - Obrazy 1988-2022. Wernisaż 10 listopada 2022 r. (czwartek) godz. 13:00, Galeria Instytutu Sztuk Pięknych im. prof. Włodzimierza Kotkowskiego

Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie oraz Dyrekcja Instytutu Sztuk Pięknych Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zapraszają na wernisaż wystawy #ISP'25, który odbędzie się 27 października 2022 r. o godzinie 18.00.

Krzysztof Tomalski, pt. "Podniebne wojaże" - zaproszenie na wystawę grafik. Wernisaż: środa 12 października, godz. 13.00. Galeria Instytutu Sztuk Pięknych UR im. prof. Włodzimierza Kotkowskiego, Rzeszów, al. mjr. W. Kopisto 2a.