Współpraca naukowa WSIiZ i Uniwersytetu Rzeszowskiego

EO9A0066a.jpg
podpisanie porozumienia pomiędzy WSIiZ i UR, na zdjęciu od lewej: prof. Sylwester Czopek, Rektor UR, dr Wergiliusz Gołąbek, Rektor WSIiZ

12 maja 2021 r. w Uniwersytecie Rzeszowskim miało miejsce podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie reprezentowaną przez dra Wergiliusza Gołąbka, Rektora WSIiZ a Uniwersytetem Rzeszowskim, reprezentowanym przez prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora UR.

Celem podpisanego porozumienia jest nawiązanie współpracy w zakresie badań naukowych i dydaktyki, co należy rozumieć, jako:

• realizowanie wspólnych projektów badawczych,
  • organizowanie konferencji naukowych,
  • organizowanie staży naukowych dla pracowników, studentów i doktorantów.

„Pozyskiwanie zróżnicowanych partnerów do współpracy naukowej poczytuję za działanie projakościowe, które pozwoli budować silną pozycję nie tylko Uniwersytetu Rzeszowskiego, ale również szkolnictwa wyższego naszego regionu” – podsumował prof. dr hab. Sylwester Czopek.

EO9A0070a.jpg [2.35 MB]