Webinar „Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach leczniczych”

Kolegium Nauk Medycznych, Dział Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej serdecznie zapraszają na bezpłatny webinar „Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach leczniczych”. Spotkanie poświęcone jest istotnym zagadnieniom z punktu widzenia bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych w podmiotach leczniczych. Poruszona zostanie również kwestia studiów podyplomowych na ww. kierunku studiów oraz korzyści z podjęcia kształcenia.

Webinarium skierowane jest w główniej mierze do osób pracujących w podmiotach leczniczych, szpitalach i jednostkach służby zdrowia ale także do osób chcących podjąć pracę w tego rodzaju placówkach.

Termin: 22.06.2021r. godzina 9:00

Czas trwania spotkania online ok. 2 godziny.

Webinarum jest bezpłatne.

Dla uczestników spotkania, którzy zapiszą się na nasze studia, PIKW przewidział specjalną zniżkę do udziału w Międzynarodowym Kongresie Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw, o czym poinformuje PIKW podczas wydarzenia.

W trakcie trwania webinarium będzie możliwość zadawania pytań, na które będziemy odpowiadać zarówno na bieżąco, jak i na koniec sesji szkoleniowej.

Bliższe informacje na stronie: Podyplomowe.ur.edu.pl

insta_post.jpg [279.02 KB]

Partnerem webinarium jest Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej

pikwog.png [25.13 KB]