VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego ,,Jakość w ochronie zdrowia”

„Jakość w ochronie zdrowia”  VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego

Już niebawem odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego pt. „Jakość w ochronie zdrowia”, na którą serdecznie zaprasza Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów. Konferencja odbędzie się w formie online na Platformie Zoom w dniach 1-2 grudnia 2022 r. Link umożliwiający uczestniczenie w wydarzeniu zostanie udostępniony na Fanpage’u na Facebooku ELSA Rzeszów.

Transmisja Wydarzenia będzie prowadzona na kanałach social media ELSA Rzeszów.

Podczas Konferencji wystąpi 23 cenionych prelegentów – zarówno przedstawicieli zawodów prawniczych, jak i medycznych oraz praktyków, a także student, który zwycięży w naborze abstraktów, a jego praca zostanie wybrana do zaprezentowania podczas Wydarzenia. Nie zabraknie także wystąpień ekspertów z zagranicy. Konferencja będzie składać się z 4 paneli eksperckich poruszających tematykę: jakości a udzielania świadczeń zdrowotnych, zapewnienia jakości w ochronie zdrowia w zarządzaniu podmiotami leczniczymi oraz nowych technologii a jakości w ochronie zdrowia.

Zachęcamy każdego z Państwa do wysłuchania prelekcji, będących źródłem najaktualniejszych, rzetelnych i profesjonalnych informacji z zakresu jakości w ochronie zdrowia już 1 i 2 grudnia!

Zapraszamy do zapoznania się z Agendą Konferencji i odwiedzenia Fanpage’a ELSA Rzeszów na Facebooku, gdzie pojawiają się aktualne informacje dotyczące wydarzenia.

Screen Shot 11-22-22 at 11.01 AM (3).PNG [352.54 KB]