Trwa nabór na studia podyplomowe w Uniwersytecie Rzeszowskim

Uniwersytet Rzeszowski prowadzi rekrutację na studia podyplomowe skierowane do nauczycieli, pedagogów, pracowników sektora publicznego i administracji oraz przedstawicieli wybranych grup zawodowych a także kadry zarządzającej. Pierwsze zjazdy zaplanowano na miesiące luty i marzec.

Programy studiów podyplomowych opracowanych w  Uniwersytecie Rzeszowskim  oferują najnowszą wiedzę praktyczną i teoretyczną. Dostosowane są do aktualnych wymogów rynku pracy. Dzięki zaangażowaniu kadry akademickiej UR jak i specjalistów z wielu firm i instytucji,  każdy program to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, konwersatoriów,  ćwiczeń i laboratoriów z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury UR a także sprawdzonych metod i form nauczania. Zjazdy odbywają się najczęściej w weekendy raz na dwa tygodnie.

Studia podyplomowe w Uniwersytecie Rzeszowskim

• 0 zł opłaty rekrutacyjnej
  • Możliwość rozbicia czesnego na raty bez dodatkowych kosztów
  • Wybrane programy studiów objęte dofinansowaniem Unii Europejskiej