Szkoła letnia oraz intensywne kursy specjalistyczne - granty NAWA na UR

Szkoła letnia oraz intensywne kursy specjalistyczne – dwa granty NAWA w Uniwersytecie Rzeszowskim

Niezmiernie miło nam poinformować, że już po raz czwarty Uniwersytet Rzeszowski uzyskał grant NAWA na organizację szkoły letniej pt. „Ekologiczne uwarunkowania jakości żywności. Interdyscyplinarna szkoła letnia CEEPUS w Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego” oraz po raz pierwszy grant na organizację kursów specjalistycznych pt. „Interdyscyplinarne intensywne kursy specjalistyczne w Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego” na kwotę prawie 180 000,00 zł.

W projektach będą brały aktywny udział trzy Instytutu KNP: Instytut Technologii Żywności i Żywienia, Instytut Biologii i Biotechnologii, Instytut Nauk Rolniczych, Kształtowania i Ochrony Środowiska.

Pomysłodawcą projektów jest dr Maciej Kluz (Koordynator ds. Projektów NAWA w UR).

Kursy specjalistyczne odbędą się w formie zdalnej w terminie 10-24 maja 2021, natomiast szkoła letnia w terminie 11-23 lipiec 2021.

Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku uda się zorganizować szkołę letnią w sposób stacjonarny z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nasz Uniwersytet jako jedyny w kraju zorganizował szkołę w taki sposób.