Stypendia Ministra Edukacji i Nauki wręczone

22 lutego na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki opublikowano listę stypendystów. Wśród 890 studentów z całej Polski znalazło się dziewięcioro zdolnych ludzi z naszego Uniwersytetu. Są to:

1. Aleksandra Baran - Kolegium Nauk Przyrodniczych - biotechnologia.
  2. Wiktoria Anna Bialic - Kolegium Nauk Humanistycznych - jazz i muzyka rozrywkowa.
  3. Katarzyna Cyrkun - Kolegium Nauk Społecznych - bezpieczeństwo wewnętrzne.
  4. Nikola Czarnota - Kolegium Nauk Społecznych - bezpieczeństwo wewnętrzne.
  5. Maciej Noga - Kolegium Nauk Przyrodniczych - biotechnologia.
  6. Jakub Bolesław Olszówka - Kolegium Nauk Przyrodniczych - biotechnologia.
  7. Karolina Maria Przewoźnik - Kolegium Nauk Społecznych - bezpieczeństwo wewnętrzne.
  8. Alec Siekierski - Kolegium Nauk Społecznych - socjologia.
  9. Daniel Tadeusz Sikora - Kolegium Nauk Przyrodniczych - biotechnologia.

Stypendium jest wypłacane jednorazowo, a jego wysokość wynosi 17.000 zł.

W związku z obecną sytuacją, oficjalne wręczenie decyzji odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego 30 marca 2021 r. Sześcioro stypendystów otrzymało z rąk JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka i dr hab. Elżbiety Rokosz, prof. UR, Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia dokumenty potwierdzające otrzymanie stypendium oraz drobne podarunki.

Serdecznie gratulujemy!