Prawo i Medycyna wobec chorób zakaźnych - konferencja

V OKN PM 2020 1200 x 628.png [471.25 KB]

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów ma zaszczyt zaprosić Państwa na V Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Medycznego Online. Tegoroczna edycja nosi tytuł: „Prawo i Medycyna wobec chorób zakaźnych” i odbędzie się 4 grudnia 2020 r. na Platformie Zoom.

Organizatorzy tematem Konferencji chcą pobudzić społeczeństwo do dyskusji, refleksji oraz do podsumowania naszej dotychczasowej wiedzy. Konferencja będzie składać się z dwóch paneli eksperckich oraz panelu dyskusyjnego - Medycyna i etyka a choroby zakaźne oraz Aspekty prawne, psychologiczne i społeczne dotyczące chorób zakaźnych.

W związku z czym w najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs na wystąpienie dla prelegentów (zgłoszenia do 25.10.2020 r.) oraz nabór abstraktów studenckich (zgłoszenia do 31.10.2020 r.) - zachęcamy do śledzenia strony ELSA Rzeszów na bieżąco, gdzie będą pojawiać się wszystkie informacje.

Organizatorzy Konferencji zaplanowali również side eventy w formie warsztatów kierowanych do prawników i medyków, webinar dotyczący wystąpień podczas konferencji naukowych i pisania abstraktów, a także studenckie seminarium naukowe.

W razie jakichkolwiek pytań, chęci zgłoszenia swojego uczestnictwa, czy też współpracy, Organizatorzy uprzejmie proszą o kontakt pod adresem: prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl

(materiał organizatorów)