Praca w Międzynarodowym Trybunale Karnym od A do Z

obraz_2020-12-02_184247.png [253.17 KB]

Koło Naukowe „Paragraf” działające przy Instytucie Nauk Prawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na prelekcję online pt. „Praca w Międzynarodowym Trybunale Karnym od A do Z”, która odbędzie się 11 grudnia o godzinie 15.00 na platformie ZOOM.

Prelekcję poprowadzi Prof. Dr hab. Piotr Hofmański, Profesor zwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Sędzia Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze.

Prof. dr hab. Piotr Hofmański jest absolwentem Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu (1978). Wykładał na uniwersytetach polskich i zagranicznych. Autor ponad 300 prac naukowych z zakresu prawa i procesu karnego oraz międzynarodowego prawa karnego. Wieloletni członek, wiceprzewodniczący a potem przewodniczący Komisji Kodyfikacyjnej Prawa karnego, ekspert Rady Europy. Od 1995 r do 2015 r. sędzia Sądu Najwyższego w Izbie Karnej. Od 2015 r. sędzia Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze.

Link do wydarzenia dodamy w poście na pięć minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!