Aktualności

Podwójne Złoto dla siatkarzy UR w Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia w siatkówce plażowej

13 maja 2022 r. na obiektach Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce plażowej. Znakomicie zaprezentowali się studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego zdobywając złote medale zarówno w kategorii drużynowej jak i indywidualnej.

Po raz kolejny 1. miejsce wywalczyła para: Kamil Warzocha/Piotr Świeczka pokonując w drodze do "Złota" wszystkich rywali. 3.  miejsce w  turnieju, w znakomitym stylu wywalczyła para: Dominik Czaja/Bartosz Kozek, natomiast na  4. pozycji w klasyfikacji generalnej uplasowali się: Dawid Woźniak/Bartosz Lasocki.

Bardzo dobre wyniki w klasyfikacji generalnej pozwoliły odebrać z rąk organizatorów  puchar za pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.  Wymienione pary uzyskały awans do turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski, który odbędzie się  w dniach 24-26 maja 2022 r. w Lublinie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!Informacja: Wojciech BajorekZdjęcia: Wojciech Bajorek