Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT)

osott-logo.png [233.64 KB]

Drodzy podróżnicy i wszyscy marzący o podróżach

Serdecznie zapraszamy po raz 36. na najstarszą imprezę podróżniczą w Polsce – Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT).

Organizatorami są: serwis podróżniczy www.travelbit.pl, Uniwersytet Rzeszowski oraz Podkarpackie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej w Rzeszowie.

Imprezie patronują Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W tym roku, do współudziału zaprosiliśmy także Festiwal Podróżniczy Travenalia z Krakowa, który od dawna jest naszym partnerem.

Ze względu na sytuację epidemiczną OSOTT nie odbędzie się w gościnnym Rzeszowie ale w internecie, w dniach 20-22 listopada 2020. Rzeszów w dalszym ciągu jest bazą i udziela wsparcia dla organizatorów. Co więcej, tęskni za podróżnikami i czeka kiedy będą mogli zjawić się ponownie.

OSOTT-Travenalia 2020 realizowane będą w opcji asynchronicznej tzn. że wszystkie prezentacje zostały nagrane wcześniej i będzie je można oglądać w dowolnym momencie trwania imprezy a także dowolną liczbę razy. Będą miały formę prezentacji z nagranym komentarzem, filmów bądź e-plakatów i zostały zgrupowane w trzech rozdziałach: „Porozmawiajmy o podróżowaniu”, „Jak za dawnych lat czyli jak się wyjeżdżało z PRL” oraz „Wyjazdy w nowej rzeczywistości”. Z pewnością każdy znajdzie „coś” ciekawego dla siebie - można bowiem wybierać w 114 prezentacjach.

Uczestnikiem imprezy można zostać bardzo łatwo i całkowicie bezpłatnie. Nie jest także potrzebne wcześniejsze zgłoszenie, ani też logowanie. Wystarczy kliknąć na

www.osott-travenalia2020.travelbit.pl

Serwis już jest aktywny ale prezentacje będzie można zobaczyć od 20 listopada, od rana.

Do zobaczenia