Nowe specjalności na studiach I stopnia na kierunku biologia

Studenci, którzy rozpoczną studia I stopnia na kierunku biologia od roku akademickiego 2020/2021 będą mogli wybrać jedną z dwóch specjalności: biologię eksperymentalną lub biologię środowiskową, a następnie ją kontynuować w ramach studiów II stopnia.

Studia na kierunku biologia to zajęcia w nowoczesnych salach, pracowniach i laboratoriach wyposażonych w specjalistyczną aparaturę badawczą, prowadzone przez profesjonalną kadrę naukową. Studia na kierunku biologia wyróżnia szeroka oferta przedmiotów do wyboru bazująca na badaniach prowadzonych przez pracowników Instytutu Biologii i Biotechnologii oraz najnowszych trendach i kierunkach w naukach biologicznych. Studia na kierunku biologia to także możliwość udziału studentów w badaniach naukowych, stażach naukowych oraz zajęciach terenowych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Więcej informacji: /kandydat/oferta-edukacyjna-ur/studia-i-kierunki/biologia oraz www.ur.edu.pl/kolegia/kolegium-nauk-przyrodniczych/student/kierunki/biologia/program-studiow/prog-studiow-obowiazujace-od-roku-akademickieg

plakat FHD w środku aktualności.png [1.00 MB]