Nagrody dla studentek ekonomii UR w konkursie KRS

Jest nam bardzo miło poinformować, że studentki naszego Uniwersytetu zdobyły dwie nagrody w organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczą konkursie na najlepszą pracę badawczą z zakresu spółdzielczości.

W XVI edycji, w kategorii prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i dyplomowych Komisja Konkursowa przyznała:

• Nagrodę I stopnia Pani mgr Marcelinie Modelskiej, za pracę magisterską Rola instytucjonalnych form wspierania rozwoju spółdzielni socjalnych,
  • Nagrodę II stopnia Pani mgr Ewelinie Tytule, za pracę magisterską Rola spółdzielni socjalnych w realizacji zadań społecznie użytecznych na rzecz społeczności lokalnej.

Obie nagrodzone prace zostały napisane w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości, pod kierunkiem Pani dr inż. Marty Kawy.

Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych autorek oraz dla Pani Promotor!