Lodołamacze 2021 dla BON UR

Miło nam poinformować że Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych reprezentujące Uniwersytet Rzeszowski zostało zgłoszone przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki  do wzięcia udziału w XVI edycji konkursu Lodołamacze.

certyfikat.jpg [216.96 KB]

Regionalna Gala XVI Edycji Konkursu Lodołamacze 2021 odbyła się 23 września 2021 r.,  na terenie siedziby Lubelskiej Caritas. Statuetki otrzymały instytucje, organizacje i osoby działające na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych z regionów: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Kapituła konkursu przyznała pierwsze miejsce w kategorii instytucja Uniwersytetowi Rzeszowskiemu. W imieniu Biura ds. Osób Niepełnosprawnych i Uniwersytetu Rzeszowskiego nagrodę odbierała dr hab. Katarzyna Cupryś prof. UR.

Warto nadmienić, że w tej kategorii UR Uniwersytet Rzeszowski w 2016 r. otrzymał wyróżnienie.

Fot. 1,2  autorstwa Henryka Czechowskiego.