IX Świąteczny Turniej Szachowy pod patronatem honorowym JM Rektora UR

Sekcja Szachowa Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz ze Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji zaprasza na IX Świąteczny Turniej Szachowy pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwestra Czopka.

W/w turniej organizujemy, 18 grudnia (piątek) 2020 r., o godzinie 18.00

Ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia sanitarne, turniej rozgrywamy zdalnie.

Sędzią jest pan mgr inż. Maciej Woźniak, do którego należy zgłaszać swój akces do turnieju, do dnia 15 grudnia br.,  e-mail: maciej.wozniak@wesolaszachownica.pl

W tegorocznym turnieju przewidujemy rozegranie 9 rund, po 5 min na zawodnika na całą partię + 2 sekundy po każdym posunięciu (wszelkie zapytania, uwagi i sugestie proszę kierować do sędziego pana Macieja Woźniaka).

Organizatorzy przewidują klasyfikację w trzech kategoriach rozgrywkowych, studentki UR, studenci UR i klasyfikację Open. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane prze Pana Rektora UR prof. Sylwestra Czopka i Prezesa KU AZS UR dr Macieja Huzarskiego. Nagrody, dyplomy i puchary zostaną wręczone zwycięzcom,  w stosownym czasie.

Opiekun Sekcji Szachowej KU AZS UR

mgr Adam Maryniak