Dr n. med. Agnieszka Rynkiewicz wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Psychiatrii UR na INSAR 2020 Virtual w USA

aut1.jpg [144.06 KB]

Z przyjemnością informujemy, że praca dr n. med. Agnieszka Rynkiewicz wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Psychiatrii UR została zaprezentowana na INSAR 2020 Virtual w USA, a studentka - pani Magdalena Szura, Przewodnicząca Koła Naukowego Psychiatrii otrzymała od INSAR nagrodę Diversity Travel Award za swoje dotychczasowe osiągnięcia studenckie i pracę na rzecz promowania wiedzy o autyzmie.

Screening for Autism Spectrum Disorder in Females with Polish Social Communication Questionnaire, SCQ – the Importance of Sex-Specific Formulated Questions for Parents/Caregivers, Rynkiewicz, M. Karwowska, A. Kozak, D. Bernaciak and M. Szura

Konferencja INSAR (ang. International Society for Autism Research – pol. Międzynarodowe Towarzystwo Badań Naukowych Autyzmu) jest największym, corocznym spotkaniem świata nauki, podczas którego przedstawiane są wyniki najnowszych badań z obszaru zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD).

W związku z COVID-19 konferencja INSAR 2020 zaplanowana na maj 2020 w Centrum Kongresowym Stanu Washington w Seattle, USA odbyła się w czerwcu 2020 w formie zdalnej - INSAR 2020 Virtual.

Więcej informacji: https://www.autism-insar.org/page/insarvirtual

aut2.jpg [162.60 KB]