Akredytacja NAWA dla Uniwersytetu Rzeszowskiego

nawa_poziom.jpg [14.65 KB]30 marca 2021 roku Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła listę 12 uczelni, które pomyślnie przeszły proces akredytacji. Jest nam bardzo miło poinformować, że na liście znalazł się nasz Uniwersytet, który realizuje kurs przygotowawczy dla stypendystów programów im. Andersa oraz Banacha.

Oryginalna informacja wraz z listą uczelni znajduje się pod adresem - Dwanaście polskich uczelni otrzymuje Akredytację NAWA - NAWA

Jak podaje strona Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej: "Uzyskanie Akredytacji Agencji jest warunkiem realizacji poszczególnych typów kursów NAWA: Kursu Przygotowawczego NAWA, Letniego kursu NAWA, Zdalnego letniego kursu NAWA, Letniego kursu NAWA dla lektorów-cudzoziemców, Zdalnego letniego kursu NAWA dla lektorów-cudzoziemców. Akredytacja upoważnia do udziału w programach Agencji na realizację kursów w latach 2021-2023."