WYCZYŚĆ FILTR

Bezpłatne konsultacje specjalistyczne

16.02.2021

Bezpłatne konsultacje specjalistyczne dla studentów UR: logopedyczne, pedagogiczne, fizjoterapeutyczne, psychologiczne

zobacz więcej o: Bezpłatne konsultacje specjalistyczne

Kurs nauki pływania

16.02.2021

Zajęcia w ramach kurs nauki pływania dla studentów z niepełnosprawnością i wolontariatu UR

zobacz więcej o: Kurs nauki pływania

Projekt "Absolwent"

10.02.2021

Zapraszamy do udziału w programie "ABSOLWENT" - szkolenia zawodowe, stypendia

zobacz więcej o: Projekt "Absolwent"

Projekt "Lepsze jutro"

10.02.2021

Projekt "Lepsze jutro" - bezpłatne wsparcie psychologiczne, indywidualne i grupowe.

zobacz więcej o: Projekt "Lepsze jutro"

Biuro Karier UR zaprasza udziału w spotkaniach doradczych.

03.02.2021

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza Studentów 4 ostatnich semestrów studiów naszej Uczelni do wzięcia udziału w spotkaniach doradczych!

zobacz więcej o: Biuro Karier UR zaprasza udziału w spotkaniach doradczych.

"Aktywni i Sprawni" 11/2020

28.01.2021

Nowy numer "Aktywni i Sprawni" dostępny w wersji elektronicznej.

zobacz więcej o: "Aktywni i Sprawni" 11/2020

05.01.2021

Zapraszamy pracowników Kolegiów: Nauk Przyrodniczych, Nauk Społecznych, Nauk Humanistycznych (tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w szkoleniu) na obowiązkowe szkolenie świadomościowe.

zobacz więcej o: Szkolenie świadomościowe dotyczące problemów osób z niepełnosprawnością - Edycja 2

Szkoleniowy obóz zimowy

04.01.2021

Zapraszamy na szkoleniowy obóz zimowy dla studentów z niepełnosprawnością i wolontariatu UR w terminie 13-20 luty 2021 r.

zobacz więcej o: Szkoleniowy obóz zimowy
WYŚWIETL: