Kurs nauki pływania

04.10.2020

Kurs nauki pływania dla studentów z niepełnosprawnością i wolontariatu UR

zobacz więcej o: Kurs nauki pływania

Aktualne kursy i szkolenia BON

04.10.2020

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia BON dla osób niepełnosprawnych i wolontariatu.

zobacz więcej o: Aktualne kursy i szkolenia BON

BON UR laureatem konkursu IDOL 2020

16.09.2020

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego, otrzymało wyróżnienie za zajęcie I miejsca w ogólnopolskim konkursie IDOL 2020 w kategorii EDUKACJA.

zobacz więcej o: BON UR laureatem konkursu IDOL 2020

PILNE! Liczymy na Twój głos!

01.08.2020

Mam przyjemność oficjalnie poinformować o nominacji Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego do ogólnopolskiego etapu konkursu IDOL 2020 w kategorii Edukacja. Potrzebny Twój głos!

zobacz więcej o: PILNE! Liczymy na Twój głos!

Nauka bez barier

10.07.2020

Kampania Nauka bez Barier to ogólnopolski projekt na rzecz dostępności nauki i edukacji akademickiej dla osób z niepełnosprawnością, realizowany pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

zobacz więcej o: Nauka bez barier

Kursy i szkolenia BON on-line

28.04.2020

Organizowane przez BON UR kursy i szkolenia specjalistyczne odbywać się będą drogą on-line.

zobacz więcej o: Kursy i szkolenia BON on-line
WYŚWIETL: