Filtruj wyniki

16 kwietnia 2024 r., o godz. 10 w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyło się zebranie wyborcze. Decyzją 150 Elektorów uprawnionych do głosowania, nowym Rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego został prof. dr hab. n. med. Adam Reich. Nowy Rektor swoją kadencję rozpocznie 1 września 2024 r.

CSM ma dla Ciebie niezwykłą propozycję! Szukamy ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych studentów, którzy podejmą się roli pacjenta podczas egzaminów końcowych odbywających się w naszym Centrum. Jeśli czujesz, że masz talent aktorski, to ta przygoda jest właśnie dla Ciebie!

Przygotowanych zostało ponad 30.000 miejsc na szkolenia z zakresu m.in.: języków obcych, inwestowania na giełdzie, cyberbezpieczeństwa, efektywnego wykorzystania sztucznej inteligencji i wielu innych. Szkolenia Santander dostępne są dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Aby skorzystać, nie trzeba być klientem Santander.

Powiedz nam, co można zrobić lepiej!
Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.

Studentka III roku matematyki Monika Skrobacz i dr Adam Najdecki zdobyli trzecie miejsce i brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Brydżu Sportowym w klasyfikacji generalnej.

Z dumą informujemy, że w dniu 22 marca 2024 r. Pan Dariusz Wieczorek, Minister Nauki podjął decyzję o przyznaniu osiemnastu studentom Uniwersytetu Rzeszowskiego stypendium ministra za znaczące osiągnięcia za rok akademicki 2023/2024.

W miniony weekend wioślarze z Uniwersytetu Rzeszowskiego osiągnęli imponujący wynik, zdobywając trzecie miejsce w kategorii MIXT na Pucharze Polski. Ponadto, nasi zawodnicy wywalczyli wiele wyróżnień na Akademickich Mistrzostwach Polski.

Informujemy, że 27.03.2024 r., od godziny 15:00 zostały ustanowione godziny Rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich z wyłączeniem kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim.

15 marca na scenie w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego studenci zaprezentowali swoje talenty podczas VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student Ma Talent organizowanego przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Rzeszowskim ruszy już 27 maja. Jak co roku nasza Uczelnia organizuje Dzień Otwarty, na którym kandydaci będą mieli okazje zapoznać się z nasza ofertą edukacyjną.

Z okazji Dnia Kobiet JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego składa Paniom całej społeczności akademickiej najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.