Ogólne informacje

Drodzy Studenci,

Harmonogramy (rozkłady) zajęć dla poszczególnych kierunków studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim są udostępniane na stronach danych Kolegiów, w zakładkach Student (należy wybrać: Kolegia – Kolegium Nauk... – Student – kierunki studiów – np. administracja):
Kolegium Nauk Humanistycznych - kierunki studiów
Kolegium Nauk Medycznych - kierunki studiów
Kolegium Nauk Przyrodniczych - kierunki studiów
Kolegium Nauk Społecznych - kierunki studiów

Po otwarciu danego kierunku, znajdziecie tu również inne informacje, np.: bieżące ogłoszenia, programy studiów, sylabusy, informacje o praktykach.
Także w kolegialnych zakładkach Student umiejscowione są dane dotyczące władz dziekańskich, dziekanatu, konsultacji pracowników, aktualności (np. informacje dla osób rozpoczynających studia w danym roku akademickim) i inne.

Zakładka Student na stronie głównej UR skupia informacje o bardziej ogólnym charakterze, wspólne dla wszystkich jednostek (organizacja roku akademickiego, stypendia, domy studenckie, opłaty, praktyki, programy wymiany studenckiej i in). Ale z tego miejsca możecie także przejść do zakładki Student danego Kolegium.

W przypadku problemów ze znalezieniem informacji, prosimy o kontakt się z dziekanatem:
Kolegium Nauk Humanistycznych
Kolegium Nauk Medycznych