OGŁOSZENIE ZNP UR W SPRAWIE ZAPOMOGI

Zgodnie z decyzją Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Rzeszowskim z dnia 29 stycznia 2021 r., pracujący członkowie i emerytowani członkowie ZNP w UR  mogą ubiegać się w roku 2021 o wypłatę jednorazowej bezzwrotnej zapomogi w kwocie 300 złotych.

Niezbędne jest wypełnienie druku wniosku (plik w załączeniu) oraz podanie do celów podatkowych (celem wystawienie PIT-11) swoich danych osobowych łącznie z peselem i nazwą urzędu skarbowego właściwego dla miejsca zamieszkania danej osoby (plik w załączeniu).

Niezbędne również jest podanie na druku wniosku danych kontaktowych – adresu email lub numer telefonu kontaktowego

Wypłata świadczenia nastąpi na podane konto we wniosku o zapomogę lub przekazem pocztowym za pośrednictwem poczty polskiej.

Zapomogi będą wypłacane do 31.05.2021 r.

Wnioski o jednorazową zapomogę należy składać za pośrednictwem Kancelarii UR  lub poczty polskiej na adres:

Krystyna Ratowska

Uniwersytet Rzeszowski