Aktualności

Webinar "Wstyd - o czym chce Ci powiedzieć?”

Szanowni Państwo, 

 

nazywam się Marta Chmielewska i jestem Koordynatorką Krajową Inicjatywy Studenci Dla Zdrowia. Piszę do Państwa z prośbą o udostępnienie informacji o naszym webinarze "Wstyd - o czym chce Ci powiedzieć?”, który odbędzie się poprzez transmisję Facebook Live 25 maja o godzinie 18:00. 

Studenci Dla Zdrowia to inicjatywa mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstała w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć. Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu o temacie chorób i zaburzeń psychicznych. 

Webinar będzie prowadzony przez Magdalenę Szyjkę, która jest terapeutką w inicjatywie The Presja. Tematem i celem webianru jest poznanie niezwykle ważnej i silnej emocji jaką jest wstyd. Przedstawimy przyczyny występowania wstydu; jak reagujemy na wstyd oraz w jaki sposób możemy mu przeciwstawiać.  

 

Link do wydarzenia:  https://fb.me/e/2QlMvNN80

wstecz