Adwokat na Uczelni w Międzynarodowy Dzień Studenta

Dnia 17 listopada 2022 r. o godzinie 10:00 w sali nr 46 w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Kopisto 2A odbyło się wydarzenie pt. „Adwokat na Uczelni” organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Naczelną Radę Adwokacką we współpracy z Instytutem Nauk Prawnych, Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Spotkanie moderował członek Naczelnej Rady Adwokackiej, koordynator akcji, adw. Dariusz Lipski, a tajniki zawodu adwokata oraz kwestii związanych z wyborem aplikacji adwokackiej w ciekawy i wszechstronny sposób przedstawili kolejno koleżanki i koledzy z naszej Izby: adw. dr Izabela Pączek, adw. Arkadiusz Slisz i adw. Beata Woś oraz aplikanci: apl. adw. Jakub Marek, apl. adw. Konrad Słomiana, apl. adw. Monika Mackiewicz-Głogowska oraz apl. adw. Katarzyna Machowska.