Studentka II roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego Karolina Przewoźnik wzięła udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. Bezpieczeństwo euroatlantyckie i Polityka Federacji Rosyjskiej

W dniu 24 maja 2019 r. studentka II roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego Karolina Przewoźnik wzięła udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. Bezpieczeństwo euroatlantyckie i Polityka Federacji Rosyjskiej organizowanej pod patronatem Center for European Policy Analysis (CEPA) w Waszyngtonie oraz we współpracy z Centrum Idei ku Demokracji,Baltic Defence College w Tartu,Czech Technical University w Pradze, Uniwersytet Óbuda w Budapeszcie.
Obrady tegorocznej konferencji skupiały się na problematyce zagrożeń dla bezpieczeństwa Europy Środkowej i Wschodniej.