Spotkanie dr GUNNARa FARSTAD z OSLO UNIVERSITY z przedstawicielami Kolegium Nauk Medycznych UR

W listopadzie br.  Kolegium Nauk Medycznych gościło Pana dr. GUNNARa FARSTAD z OSLO UNIVERSITY HOSPITAL PREHOSPITAL CLINIC AIR AMBULANCE DEPARTMENT.

W dniu 28.11.2022 r. dr GUNNARa FARSTAD z OSLO UNIVERSITY spotkał się z władzami i pracownikami Kolegium Nauk Medycznych UR celem podsumowania dotychczasowych działań i omówienia planów dalszej współpracy pomiędzy uczelniami.

Spotkanie dr GUNNARa FARSTAD z OSLO UNIVERSITY z przedstawicielami Kolegium Nauk Medycznych UR odbyło się w ramach realizowanego przez Kolegium Nauk Medycznych projektu „Nowa Przestrzeń Naukowca #KNM”, którego celem jest wzmocnienie Uniwersytetu Rzeszowskiego w drodze do umiędzynarodowienia poprzez budowanie wizerunku UR jako uczelni przyjaznej i atrakcyjnej dla cudzoziemców.

IMG-20221128-WA0001.jpg [191.91 KB]

IMG-20221128-WA0004.jpg [221.46 KB]