Pani dr n. o zdr. Edyta Łuszczki wiceprezydentem Europejskiej Grupy Badań nad Otyłością Dzieci (European Childchood Obesity Group –ECOG).

Pracownik Instytutu Nauk o Zdrowiu Pani dr n. o zdr. Edyta Łuszczki wiceprezydentem Europejskiej Grupy Badań nad Otyłością Dzieci (European Childchood Obesity Group –ECOG).
Jest nam miło poinformować, że Pani Doktor została wybrana na wiceprezydenta stowarzyszenia ECOG w kadencji 2022-2026. ECOG jest europejskim stowarzyszeniem mającym na celu lepsze zrozumienie, ocenę, zapobieganie oraz leczenie otyłości u dzieci i młodzieży. Członkowie ECOG należą do największych narodowych towarzystw naukowych oraz biorą udział w europejskich spotkaniach, ekspertyzach oraz badaniach naukowych.
Łuszczki E._photo.jpg [117.55 KB]