Filtruj wyniki

W dniach 17-18.11.2022 roku, odbyły się w Rzeszowie warsztaty w zakresie doradztwa strategicznego w obszarze sportu. Organizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

W dniu 25.10.2022 roku odbyła się Konferencja pt. "Kultura-Turystyka-Biznes" realizowana w ramach projektu EtnoCarpathia. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska.

1 października 2022 podczas inauguracji roku akademickiego 2022/2023 pracownicy Instytutu Nauk o kulturze Fizycznej zostali uhonorowani medalami za szczególne zasługi dla oświaty.

Miło nam poinformować, że mgr Jerzy Kulasa został uhonorowany Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę.

W dniach 31.08-02.09.2022r. pracownicy Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej dr Piotr Matłosz oraz dr Jarosław Herbert uczestniczyli w międzynarodowym kongresie pt. "An ecosystem approach to health-enhancing physical activity promotion".

6 września 2022 roku zostało podpisane porozu­mie­nie o współpracy pomiędzy Instytutem Nauk o Kulturze Fizycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego a Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS.

Z 16 złotymi, 8 srebrnymi i 6 brązowymi medalami oraz tytułem Drużynowych Mistrzów Polski wrócili zawodnicy TG „Sokół” Rzeszów ze Zblewa (woj. pomorskie), gdzie – w ramach 3 dniowego Festiwalu Sportu

3 projekty naukowe realizowane w ramach B+R uzyskały jedną z najwyższych punktacji w rankingu Podkarpackiego Centrum Innowacji i będą realizowane w Instytucie Nauk o Kulturze Fizycznej w roku 2022

Trenerzy z całej Polski wzięli udział w Wojewódzkiej Konferencji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lubartowie. Podczas spotkania rozmawiali o rozwoju zdolności motorycznych dzieci i młodzieży w sporcie. W konferencji wzięło udział sto osób.

Miło nam poinformować, że nasz pracownik dr Marian Rzepko uzyskał najwyższy stopień zawodowy: Instruktora Wykładowcy Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu.