Zaproszenie na konferencję: "20 lat z EDUballami"

Cel konferencji
Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników konferencji, w pracy z dziećmi na poziomie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz z osobami w późnej dorosłości, w zakresie wykorzystania piłek edukacyjnych EDUball.

Adresaci konferencji
Zaproszenie kierujemy do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycieli szkół i placówek pracujących z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, nauczycieli wychowania fizycznego, a także pracowników uczelni pedagogicznych, studentów edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, wychowania fizycznego, terapii zajęciowej i fizjoterapii.

Organizator
Zakład Zespołowych Gier Sportowych - AWF im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu

Termin i miejsce konferencji
Konferencja odbędzie się 14 listopada 2022 roku w obiektach AWF Wrocław (Stadion Olimpijski – budynek P4 oraz Hala Wielofunkcyjna)

Zgłoszenie uczestnictwa
Zgłoszenie udziału w konferencji prosimy przesłać do dnia 21 października 2022 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego: 20LATZEDUBALLAMI.

Warunki uczestnictwa i opłata konferencyjna
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia i wniesienie opłaty konferencyjnej.
Opłatę w wysokości 150 zł należy wpłacić do 28 października 2022 roku na konto:
Bank Pekao S.A. o/Wrocław 77 1240 3464 1111 0010 6320 9674 z DOPISKIEM "KWF009" wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika.
Opłata obejmuje: udział w wykładach i warsztatach praktycznych, materiały konferencyjne, książkę “Metoda mini-EDUBALL wychowanie i rozwój dziecka w świetle odkryć neuronauki”, certyfikat uczestnictwa, poczęstunek w przerwie kawowej oraz lunch.