Studencka Konferencja Germanistyczna „Rund um Deutsch als Fremdsprache” 16 marca 2023 r. (godz. 9.30)

Katedra Germanistyki Instytutu Neofilologii KNH, Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD)

Studencka Konferencja Germanistyczna „Rund um Deutsch als Fremdsprache”

16 marca 2023 r. (godz. 9.30) Katedra Germanistyki Instytutu Neofilologii KNH organizuje we współpracy z Niemiecką Centralą Wymiany Akademickiej (DAAD) studencką konferencję germanistyczną „Rund um Deutsch als Fremdsprache”.

Studenci oraz doktoranci germanistyki zaprezentują wystąpienia w języku polskim i niemieckim, które są adresowane do nauczycieli, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów.

Gdzie i kiedy?

- uroczyste otwarcie i część artystyczna (występ pary turniejowej tańców polskich w formie towarzyskiej Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Rzeszowskiego Resovia Saltans): godz. 9:30 duża aula w budynku A1, UR, Al. Rejtana 16c.

- obrady (od godz. 11.00): duża aula „Kula” w budynku A0, UR, ul. prof. St. Pigonia 1.

Serdecznie zachęcamy do udziału.