Jubileusz Profesora Sławomira Kadrowa

W dniu 1 grudnia 2022 r. w Pracowni Archeologicznej Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk w Igołomi obchodziliśmy uroczysty Jubileusz Profesora Sławomira Kadrowa od wielu lat zawodowo związanego z Instytutem Archeologii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Spotkanie odbyło się w uroczystej, a jednocześnie bardzo przyjacielskiej i ciepłej atmosferze. Był czas na życzenia, gratulacje i wspomnienia. Jubilatowi wręczono także księgę "From Farmers to Heroes?", w której znalazły się artykuły dedykowane Panu Profesorowi przez międzynarodowe grono przyjaciół, współpracowników i uczniów. Szanowny Panie Profesorze! Drogi Sławku! Składamy Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji pięknego Jubileuszu i życzymy dalszych sukcesów - "AD MULTOS ANNOS!"