Szkolenia z zakresu praw własności przemysłowej, zasad komercjalizacji oraz zarządzania prawami autorskimi

Uniwersyteckie Centrum Transferu Technologii zaprasza wszystkich Pracowników UR do wzięcia udziału w szkoleniach online z zakresu praw własności przemysłowej i zasad komercjalizacji oraz zarządzania prawami autorskimi i prawami pokrewnymi oraz prawami własności intelektualnej.

Szkolenia poprowadzi pan dr Andrzej Drzewiecki - pracownik Uniwersytetu Opolskiego, radca prawny oraz biegły w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu ochrony własności intelektualnej.

Do szkoleń należy się zalogować własnym imieniem i nazwiskiem ze swojego profilu, ponieważ na podstawie listy obecnych osób pobranej z platformy Ms Teams będą wystawiane imienne certyfikaty.

Linki do szkoleń: