Projekt Mistrzowie dydaktyki

Z przyjemnością informujemy, że Pani mgr Joanna Skowron (Studium Języków Obcych, prowadząca obecnie zajęcia z języka angielskiego w Kolegium Nauk Społecznych, Instytut Pedagogiki) ukończyła dwutygodniowy kurs w Instytucie Edukacji (IOE) w University College London (UCL), w ramach projektu Mistrzowie Dydaktyki (ang. Masters of Didactics).

Szkolenie będzie miało swoją kontynuację w wersji online w najbliższych tygodniach, a w przyszłości planowane jest  spotkanie koordynujące z autorkami i instruktorkami kursu Dr Clare Bentall i Dr Harriet Harper (University College London).

Projekt „Mistrzowie Dydaktyki” uruchomiony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz  współfinansowany z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, wspiera innowacyjność i doskonalenie procesów dydaktycznych, rozwój pedagogiczny oraz propagowanie tutoringu jako metody służącej rozwijaniu i wzmacnianiu uczenia się i nauczania,  aktywizowaniu studentów, a także akcentowania potrzeby stałego doskonalenia umiejętności nauczycieli akademickich w tym zakresie.

J.Skowron.jpg [490.99 KB]