Program wymiany studenckiej w Kaliforni

University of La Verne, California zaprasza studentów I stopnia (ukończone min. 4 semestry) i II stopnia do programu wymiany.

ULV zapewnia ograniczoną liczbę częściowych stypendiów, finansujących 70% czesnego, gdzie studenci są przyznawani w oparciu o zasługi i kolejność zgłoszeń.

Przez 3 tygodnie, wraz z zajęciami na kampusie ULV, studenci doskonalą swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego, uczą się od globalnych firm podczas prywatnych wizyt biznesowych i zdobywają doświadczenie.

University of La Verne ogłasza Scholarship Notice of International Exchange Program in Business Strategy, Financial Decisions, Marketing Management, Project Management, Public Administration, Leading & Coaching and Business English for Undergraduate and Postgraduate Students.

1. Zaawansowane tematy z zakresu strategii biznesowej
  2. Zaawansowane tematy z zakresu decyzji finansowych i polityki korporacyjnej
  3. Zaawansowane tematy z zakresu zarządzania marketingowego
  4. Zaawansowane tematy z zakresu zarządzania projektami
  5. Współczesne tematy z zakresu administracji publicznej
  6. Finanse i rachunkowość
  7. Prowadzenie i coaching organizacji ludzkiej
  8. Strategia i marketing
  9. Business English

Najlepsze 10% wnioskodawców otrzymuje stypendium.

Okres wymiany: 3 tygodnie

Nabór: Lato 2023

Okres rejestracji: 26 września - 7 listopada

Kryteria kwalifikujące :

1. Posiadanie 18 lat.
  2. Posiadanie pomyślnie ukończonego 4 semestru studiów licencjackich lub obecnie student studiów II stopnia
  3. Posiadanie co najmniej średniozaawansowanej biegłości w języku angielskim. Kroki procesu

Aplikacja online

Stypendyści zostaną powiadomieni indywidualnie po 10 dniach.