Ogólnopolske Seminarium Naukowe Prawa Lotniczego

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Seminarium Naukowym Prawa Lotniczego pod opieką merytoryczną dr hab. Elżbiety Dynii, prof. UR, odbywającym się w ramach Dnia Prawa Lotniczego.

Ogólnopolskie Seminarium Naukowe, odbędzie się w dniu 29 kwietnia  2021 r. o godzinie 15:00 online na Platformie Zoom. Seminarium posłużyć ma jako forum do wymiany wiedzy na temat aktualnych wyzwań branży lotniczej i prawa lotniczego. Składa się ono z dwóch paneli:

• I Panelu Eksperckiego, podczas którego gościć będziemy znakomitych naukowców
  • II Panelu Studencko-Doktoranckiego pt. „Aktualne wyzwania prawa lotniczego, wpływ pandemii na lotnictwo oraz
    przyszłość lotnictwa“.

Zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu prawa lotniczego będą mieć okazję wysłuchania prelekcji wybitnych osobistości, które nie tylko podzielą się swoją wiedzą, ale również doświadczeniami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja Uczestników biernych:
rejestracja.elsa.org.pl/formularz/941