Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. ,,Innovative Solutions in Modern Science, Education and Practise’’

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. ,,Innovative Solutions in Modern Science, Education and Practise’’

Koło Naukowe Ekonomistów INTERKREATOR działające przy Instytucie Ekonomii i Finansów, Kolegium Nauk Społecznych, Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza do uczestnictwa w obradach Sekcji Polskiej podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. ,,Innovative Solutions in Modern Science, Education and Practise”.

Współorganizatorami konferencji są: Ministry of Education and Science of Ukraine, National Transport University Kyiv (Ukraine), University of Žilina (Slovakia), Varna University of Management (Bulgaria), Umea University (Sweden), Norwegian University of Science and Technology (Norway), Koło Naukowe Ekonomistów Interkreator działające przy Instytucie Ekonomii i Finansów, Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytet Rzeszowski (Poland).

Obrady w Sekcji Polskiej odbędą się w formie telekonferencji (platforma Zoom) w dniu 18 listopada 2020 roku.

Mamy nadzieję, że zaproponowana forma on-line ułatwi dostęp i pozwoli wziąć udział w konferencji szerokiemu gronu przedstawicieli społeczności akademickiej.

Poniżej udostępniamy link oraz kody dostępu w celu dołączenia do spotkania.

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w załącznikach.

Passcode: Nr4Q8s

Będziemy zaszczyceni Państwa udziałem w konferencji.

Koło Naukowe Ekonomistów INTERKREATOR