Publikacja pt. Prof. dr hab. Bronisław Włodzimierz Sitek. Doktor Honoris Causa Uniwersytetu Rzeszowskiego

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Rzeszowskiego ukazała się książka pt. Prof. dr hab. Bronisław Włodzimierz Sitek. Doktor Honoris Causa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Publikacja związana jest z nadaniem Panu Prof. dr. hab. Bronisławowi Włodzimierzowi Sitkowi najwyższego wyróżnienia akademickiego - tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uroczystość ta miała miejsce 6 czerwca 2022 roku.

Treść książki stanowi m.in. wykład okolicznościowy prof. dr. hab. Bronisława Włodzimierza Sitka, laudacja wygłoszona przez Prorektor ds. Kolegium Nauk Społecznych – dr hab. Elżbietę Feret, prof. UR oraz charakterystyka sylwetki Doktora Honoris Causa.

Książka Prof. Sitek.jpg [66.10 KB]