Konferencja „Przedsiębiorczość społeczna jako odpowiedź na wyzwania XXI wieku” 8 października 2021 r.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie wraz z Instytutem Nauk o Polityce, Instytutem Ekonomii i Finansów oraz Instytutem Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, zaprasza studentów i pracowników naukowych na konferencję „Przedsiębiorczość społeczna jako odpowiedź na wyzwania XXI wieku”.

Konferencja odbędzie się 8 października 2021 r. w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1.

Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9.30. Start o godzinie 10.00.

W programie m.in. prezentacja dobrej praktyki przedsiębiorstwa społecznego, pokaz specjalny filmu „Śladami Podkarpackiej Ekonomii Społecznej” wraz z komentarzem reżysera oraz wystąpienia wykładowców i studentów dotyczące ekonomii społecznej, kooperatyzmu i inicjatyw społecznych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Przyjdź i zobacz jak działa ekonomia społeczna!