Konferencja na temat systemów politycznych i medialnych

14 grudnia w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa pt. Przekształcenia systemów politycznych i medialnych. Była to okazja do zaprezentowania wyników badań empirycznych i licznych dyskusji na temat aktualnych kwestii związanych z funkcjonowaniem i zmianami dotyczącymi systemów politycznych i medialnych.

Tematy referatów dotyczyły zarówno aspektów krajowych jak i otoczenia międzynarodowego. W konferencji wzięli udział politolodzy i medioznawcy z różnych ośrodków naukowych w Polsce. Byli to m.in. przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a także Uniwersytetu Rzeszowskiego.