Szkolenie dotyczące pozyskiwania grantów przez pracowników i doktorantów

Prezentacja oferty konkursowej Narodowego Centrum Nauki

14 czerwca 2022 r. o godz. 9:00 odbędzie się szkolenie organizowane przez Podkarpackie Centrum Innowacji we współpracy z Narodowym Centrum Nauki.
Wydarzenie będzie miało formułę online.

Szkolenie skierowane jest do naukowców z innowacyjnymi pomysłami, kadry naukowej prowadzącej działalność badawczo-rozwojową, pracowników jednostek naukowych, doktorantów i studentów.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną konkursy NCN/konkursy międzynarodowe, wraz ze sposobem aplikacji oraz procedurą oceny wniosku. Ekspert Narodowego Centrum Nauki krok po kroku wyjaśni kto może starać się o grant, jak należy skonstruować wniosek, sporządzić dokumentację konkursową oraz kosztorys, a także wskaże kwestie etyczne i plan zarządzania danymi.

Agenda:

09:00-10:00  Prezentacja szkoleniowa cz. 1

10:00-10:15  Przerwa

10:15-11:15  Prezentacja szkoleniowa cz.2

11:15-11:45  Sesja pytań i odpowiedzi

W roli eksperta wystąpi dr Anna Wiktor - Koordynator dyscyplin w dziale Nauk o Życiu, Narodowe Centrum Nauki

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę.

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/ncn