Filtruj wyniki

W dniu 26 lutego 2024 r. odbyła się debata Druga rocznica agresji Rosji na Ukrainę: sytuacja uchodźców, współpraca miast i plany odbudowy kraju, w trakcie której zostały poruszone kwestie współpracy ukraińsko-polskiej w różnych wymiarach.

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 2 lutego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał tytuł profesora nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne Panu dr  hab. Radosławowi Grabowskiemu, prof. UR

16 lutego br., w Uniwersytecie Rzeszowskim mieliśmy okazję wspólnie z wyróżnionymi świętować jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wspólnoty akademickiej.

W dniach 8.02.2024 – 9.02.2024 na Uniwersytecie Rzeszowskim miała miejsce wyjątkowa konferencja poświęcona pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W trakcie konferencji poruszona została tematyka systemów edukacji formalnej i nieformalnej w Polsce i na świecie, psychologicznych aspektów funkcjonowania dziecka w zmieniającej się rzeczywistości społecznej i edukacyjnej, edukacji artystycznej i jej oddziaływania na harmonijny rozwój dziecka, a także mediów w edukacji.