Laur Studentów 2020 dla mgr Moniki Zielińskiej

W dniu 20 lutego 2020 roku, w centrum bankietowo-konferencyjnym Rezydencja Alabaster, odbyła się uroczysta Gala „Laur Studentów” 2020 zorganizowana przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Gala „Laur Studentów” to prestiżowa uroczystość, podczas której studenci mają zaszczyt uhonorować i wyrazić swoją wdzięczność osobom, organizacjom, firmom i instytucjom, które wspierają ich codzienną działalność. Bardzo sympatyczną nagrodą dla nauczycieli akademickich jest Laur – Przyjaciel Studentów. W tym roku Najlepszym Przyjacielem Studentów w Instytucie Pedagogiki została Pani mgr Monika Zielińska, pracownik Katedry Pedagogiki Medialnej i Szkolnej. Laur wręczyła nasza studentka kierunku pedagogika Pani Marzena Żyła - Przewodnicząca Studentów Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, towarzyszyła Jej Pani Marcelina Misiewicz, przewodnicząca Samorządu Studenckiego w Instytucie Pedagogiki.

Nasza laureatka ze wzruszonym głosem powiedziała: „Bardzo dziękuję za to ogromne wyróżnienie. Jest to dla mnie jedna z najważniejszych nagród, ponieważ praca ze studentami to jest to co uwielbiam, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Stawiam na szczerość i otwartość w kontaktach ze studentami, ale staram się też być wobec nich konsekwentna i wymagająca. Obiecuję, że nie osiądę na laurach w przyszłości…”

W uroczystości wzięły udział firmy, instytucje, organizacje, osoby ze świata biznesu oraz osoby reprezentujące kadrę akademicką, które wspierają i współpracują z Samorządem Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Instytut Pedagogiki podczas Gali „Laur Studenta” reprezentowały Panie:  dr Aleksandra Mach, Prodziekan Kolegium Nauk Społecznych oraz prof. UR. dr hab. Marta Wrońska, Z-ca Dyrektora Instytutu Pedagogiki ds. nauki i jakości kształcenia.

W imieniu studentów i pracowników Instytutu Pedagogiki, serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów naukowych i dydaktycznych!

Tekst i zdjęcia: Marta Wrońska